0-12 hónapos bébiknek

Az első játékok kulcsfontosságúk egy baba életében. Találja meg a legjobb készségfejlesztő darabot, melyekkel gyermekét mar az ovis kihívásokra is felkészítheti! Az Óvodavilág játék webáruházban a Fisher Price termékek is széles választékban elérhetők! Bébijátékok, melyek a baba fejlődését szolgálják! Alvókendők, nyunyókendők, melyek a legpuhább anyagból készültek gyermeke tapintása érdekében! 

Koraszülött babák fejlesztéséről többet, itt olvashatsz katt ide

Nézet:
Sorrend:

A babák életében nagyon fontos, hogy milyen az első játéka! A babajátékok széles skálán mozognak és szinte minden anyuka maga döntheti el, hogy mi lesz a baba első játéka! Az ovodavilag.hu játék webáruházban próbálunk olyan babajátékokat ajánlani első játéknak, melyek játékosan fejlesztik a babákat! Élénk színül van, hogy a babák előbb felfedezzék, és puhák, hogy a baba ne üthesse meg magát ahogy öröme láttán kalimpál! Az első bébijátékoknál még nem is annyira fontos a zene, de bizony ez gyermektől is függ, hisz vannak olyan bébik akik kifejezetten kedvelik a zenálős játékokat! A zenélős bébijátékokat pont ebből kifolyólag egy teljes külön kategóriában találhatják meg, ezzel is megkönnyítve a játékválasztást! Válassza ki gyermeke első játékát és rendelje meg online az ovodavilag.hu játék webáruházból!