Logico Primo feladatkártyák - Képek,hangok,szavak

VAN
Raktárkészlet:
Logico Primo feladatkártyák - Képek,hangok,szavak
Logico Primo feladatkártyák - Képek,hangok,szavak
Logico Primo feladatkártyák - Képek,hangok,szavak
Logico Primo feladatkártyák - Képek,hangok,szavak
Logico Primo feladatkártyák - Képek,hangok,szavak
Logico Primo feladatkártyák - Képek,hangok,szavak
1 690 Ft

Logico Primo feladatkártyák - Képek,hangok,szavak egy remek készségfejlesztő könyv óvodások és kisiskolások számára. A feladatkártyák témája: összetett főnevek, kezdőhangok, rímelő szavak, főfogalmak és rímelő szavak. 

Részletek

Logico Primo feladatkártyák - Képek,hangok,szavak csomag 16db feladatkártyát tartalmaz. A kártyák csak a Logico Primo kerettel együtt használhatóak. A kereten található 6db színes korongok segítségével tudod megadni a helyes megfejtést, így nem kell írni,rajzolni a feladatkártyákra és újra és újra felhasználhatóak maradnak.

Ajánlott 5 éves kortól. 

Adatok
Kategória
Logico Primo
Fejlesztési terület
memóriát,figyelmet, koncentrációt, kombinációs készséget,finom-motorikus mozgást,színek megismerése,formák,
Gyártó
Logico
Webáruházunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.
Gyártó
Tessloff Babilon
Cikkszám
3229
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!