Az oldal jelenleg ZÁRVA van!
Kérem próbálkozzon újra egy későbbi időpontban.

Logico Piccolo keret

VAN
Raktárkészlet:
Logico Piccolo keret
Kategória
Logico Piccolo
Korosztály

Óvodavilág ovis játékok webáruházában keresse meg gyermekének a legmegfelelőbb fejlesztő és kreatív játékot akár életkorára tekintettel! Segítünk Önnek, hogy minden terméknél könnyen megtudja nézni, milyen korú gyermeknek ajánljuk! Válogasson gyermeke életkorának megfelelően készségfejlesztő óvodai játékaink közül, és rendeljen még ma!

7-9 Éveseknek
Gyártó
Logico
4 270 Ft

Logico Piccolo keret fejlesztésre tervezve, kimondottan kisiskolásoknak.

Részletek

Logico Piccolo keretet bármelyik Logico Piccolo feladatkártyával együtt használhatod.
A kereten 10db színes korong található aminek a segítségével tudod megadni a helyes választ, így nem kell írnod,rajzolnod a feladatkártyákra és újra és újra használhatóak lesznek.

 

Az alapkeretről:

  • Könnyen kezelhető.
  • Fejleszti a vizuális észlelést, a szem- és kézkoordinációt.
  • A színes korongok segítségével bejelölhetők a megoldások, ezért nincs szükség íróeszközre.
  • A korongok rögzítve vannak a kerethez, nem esnek le, nem gurulnak el.

Ajánlott: 6-10 éves gyerekek részére.

 

A termék mérete : 22 x 27 x 1cm.

A Logico Piccolo keretet és a feladatkártyákon található feladatokat 6-12 éves korig ajánljuk.

Adatok
Nem

Kinek is ajánljuk? Fiúknak vagy lányoknak? Igen! Minden terméknél megtalálja, hogy melyik nemnek ajánljuk a játékainkat, így könnyebben tud választani! Rendelje meg még ma gyermeke kedvenc játékát fiúknak és kislányoknak egyaránt! Rendeljen online óvodavilág játék webáruházból és mi lehetőleg másnapra otthonába szállítjuk!

lányoknak és fiúknak
Fejlesztési terület
figyelmet, koncentrációt, kombinációs készséget,finom-motorikus mozgást,
Játékosok száma

Egy játéknál igen fontos, hogy hanyan is játszhatnak vele, ez leginkább a társasjátékoknál szokott kérdés lenni, hisz álltalában első sorban ez érdekni a vásárlókat! Könnyítés képpen az óvodavilág óvodai játék webáruházban a játék termékleírásánál is megtalálja, de a termék paramétereknél is kiírjuk! Válasszon könnyen fejlesztő játékaink közül!

egyedül játszható
Játékbolt

A webáruházunkban lévő termékeket, megvásárolhatja az óvodavilág ovis játékok webáruházban, valamit a Csodafa Játékboltban! Kérjük, amennyiben szemályesen kívánja a terméket átvenni, kérjük minden esetben várja meg a visszaigazoló e-mailünket! Termékeink magas minőségi elvárásoknak megfelelő, óvodásoknak fejlesztett képesség és készségfejlesztő játékok! Rendeljen online az óvodavilág ovi játék webáruházból! 

Óvodavilág játék webáruház
FONTOS

FONTOS tudnod, hogy webáruházunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.

Webáruházunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.
Rendelés telefonon, gyorsan és egyszerűen

Termékeinket telefonon is megrendelheti, gyorsan és egyszerűen! Hívja az ovodavilag.hu ovis játék webáruház ügyfélszolgálatát a +36706326272-es telefonszámon, és mi felvesszük rendelését!

+3670/6326272
Gyártó
Babilon
Cikkszám
LK2
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!