Jáva 1 építőjáték

VAN
Raktárkészlet:
Java 1 epitojatek
2 990 Ft

va 1 építőjáték régi idők új játéka, mellyel anyu is és apu is biztos játszott!

Részletek

Jáva 1 építőjáték összesen 209 db elemet tartalmaz. Nagyszerűen fejleszti a szem-kéz koordinációt, kreativitást, térlátást. Ha szeretsz építeni ez a szett megfelelő számodra. Megépítheted a dobozon található tárgyakat, valamint ha elég kreatív vagy magad is találhatsz ki különböző formációkat. 

 

Ajánlott 4 éves kor felett.

 

Vásárolj online az Óvodavilág játék webáruházban, minőségi építőjátékokat gyermekednek!

Miért jó nálunk vásárolni?

Játékaink választéka gondosan össze lett válogatva, és nem csak az óvodás korosztály találja meg webshopunkban a fejlesztő és szórakoztató játékokat, de a kisiskolásoknak, sőt még a felnőttek számára is találsz nálunk szuper játékokat! Legkeresettebb játékok egy helyen gondosan összeválogatva, hogy a vásárlás könnyű, egyszerű és gyors legyen!

Vásárolj a legjobb és legkeresettebb játékok webshopjából!

Adatok
Kategória
Jáva
Fejlesztési terület
figyelmet, koncentrációt, kombinációs készséget,finom-motorikus mozgást,
Gyártó
Peppino
Webáruházunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.
Gyártó
Jáva
Cikkszám
850039
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!