Jáva 1 építőjáték

Raktáron
Raktárkészlet:
VAN
Java 1 epitojatek
2 990 Ft

va 1 építőjáték régi idők új játéka, mellyel anyu is és apu is biztos játszott!

Részletek

Jáva 1 építőjáték összesen 209 db elemet tartalmaz. Nagyszerűen fejleszti a szem-kéz koordinációt, kreativitást, térlátást. Ha szeretsz építeni ez a szett megfelelő számodra. Megépítheted a dobozon található tárgyakat, valamint ha elég kreatív vagy magad is találhatsz ki különböző formációkat. 

 

Ajánlott 4 éves kor felett.

 

Vásárolj online az Óvodavilág játék webáruházban, minőségi építőjátékokat gyermekednek!

Miért jó nálunk vásárolni?

Játékaink választéka gondosan össze lett válogatva, és nem csak az óvodás korosztály találja meg webshopunkban a fejlesztő és szórakoztató játékokat, de a kisiskolásoknak, sőt még a felnőttek számára is találsz nálunk szuper játékokat! Legkeresettebb játékok egy helyen gondosan összeválogatva, hogy a vásárlás könnyű, egyszerű és gyors legyen!

Vásárolj a legjobb és legkeresettebb játékok webshopjából!

Adatok
Kategória
Jáva
Nem
lányoknak és fiúknak
Korosztály
3-6 Éveseknek
Fejlesztési terület
figyelmet, koncentrációt, kombinációs készséget,finom-motorikus mozgást,
Játékosok száma
egyedül játszható
Gyártó
Peppino
Játékbolt
Óvodavilág játék webáruház
FONTOS
Webáruházunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.
Rendelés telefonon, gyorsan és egyszerűen
+3670/6326272
Gyártó
Jáva
Cikkszám
850039
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!