Blog

Mit kezdj a gyerekkel a nyári szünetben

2018.06.18 12:31

Ma van a nyári szünet első napja, és kicsit örül is a szülő, viszont a másik oldalon kicsit kétségbe van esve, hogy mit is fogy csinálni a gyerekkel egész nyáron? Jó kérdések és bizony nem is hiába valóak, így összeszedtünk pár praktikát, hogy mit is csinálhatunk a gyerekekkel mi saját magunk, hogy elteljen a nyári szünet, és nem utolsó sorban kellemesen teljen el.

 

Elkezdődöttaz első nap a nyári szünetből, amikor nem úgy indul a reggel, hogy kapkodni kell és sietni, mert bizony ma már nem kellett uzsonnát készíteni, nem kellett az oviba vagy a suliba 8 órára odaérni, így egy kicsit kényelmesebbek a reggelek és az anyukáknak is több idejük marad magukra. 

Azonban ne feledkezzünk el róla, hogy valahogy a gyereket, főleg akkor ha nem megy táborba, le kell foglalni. Mit tududnk e gyerekekkel csinálni, ha nem akajuk, hogy unatkozzanak otthon, vagy begubózzonak a Tv elé. összegyűjtöttünk Nektek pár tippet, hová tudtok együtt elmenni, úgy, hogy mindenki jól érezze magát, költségkímálő is legyen, ne kelljen sokat utazni, és garantáltan jól érezzétek magatokat.

 • játszótér
 • játszóház
 • strand
 • uszoda
 • cukrászda
 • kertben pancsolni vagy vizibombázni ( ezt minden gyerek imádja)
 • közösen ebédet készíteni, főzni és sütkérezni
 • gyurmázás (sógyurma készítése)
 • közös bevásárlás (shoppingolás)
 • vasutas múzeum meglátogatása
 • múzeumok látogatása
 • rajzolás és festés
 • folyópartra sétálás
 • ha található vár a közeletekbe egy napra beiktatni
 • diafilm vetítés
 • sátor vagy ahogy azt régen a mi időnkben hívtuk kunyhó készítése
 • biciklizés
 • kirándulás 

 

Ha ezeket tartjátok nem sok pénzből kellemesen el lehet tölteni a nyári szünetet. Nem feltétlen fontos a legdrágább dolgokra gondolni rögtön.