Blog

Fur Balls plüssök vagy fürdetős plüss

2018.09.17 15:29
Fur Balls plüssök vagy fürdetős plüss

Lassan megyünk a karácsonynak és folyamatos újdonságokkal igyekszünk benneteket az ovodavilag.hu ovis játékok webshopjában figyelemmel tartani. Ami szerintünk hatalmasan jó játék, nem csak lányoknak, de plüss imádó fiúknak is, azok a Fur Balls plüssök. Katt ide értük.

 

Minden lányka szereti a plüssöket vannak, akik jobban odáig vannak érte és vannak akik nem olyan plüssösek. De azt mondják, akik a plüssöket szereteik azok nem növik ki a plüssmániát, így minden plüssért odáig vannak. 

Itt vannak az imádnivaló fürdetős plüssök, melyeket, ha megfürdet a gyerkőc, a kócos plüssből egy pihe puha kis állatka lesz! Mi sem akartunk hinni a Tv reklámnak, de létezik, és valóban, ahogy megfürdettük a kék For Balls szinte új életre kelt és egy cukor kis állatkát kaptunk.

Az ovodavilag.hu óvodai játékok webshopjában megtalálod a Fur Balls összes fajtáját, így vásárolhatod meg gyermekednek és próbáljátok ki együtt, milyen jó játék. Katt ide Fur Balls vásárlásért