Blog

Flitterbabák avagy Zequins

2018.09.06 12:41

Szeptember, elkezdődött az iskola és újra mindenki a régi vagy épp új kis mindennapjaiban mozog. Szeptemberben folyamatosan jönnek az újdonságok és bizony már a karácsonyra hangolódunk lassan. Ebben az évben minden lánynál megtalálható lesz a flitter baba. És már webshopunkban meg is találhatod az új flitterbabákat!

Flitter baba őrület van a láthatáron! na de miért is flitter baba? A kérdés teljesen jogos. A flitter babák arcocskájuk flitterekkel vannak kirakva, amit ha a lányok a kezükkel felfelé húznak, akkor a baba arcocskája mást mutat, tehát más színben is látjuk az arcukat. A flitterbabáknak első évadja 2018 őszétől kezdődik.  Az első évadban 6 fajta flitterbabát tudtok összegyűjteni, melyek különböző figurákba bújtak.

Itt egy kis segítség a flitterbabák neveit illetően!

Nagyon kíváncsiak vagyunk rá, hogy Nektek melyik lesz a kedvenc flitter babátok a Zequins közül.

A miént az Unikornis flitterbaba!  Itt megtaláljátok az összes flitterbabát!

Mi már most imádjuk Őket!