Blog

Csodafa játékbolt

2017.11.13 15:09

Mindenki örömére megnyitottuk első játékboltunkat, mely gyerekbarát és csupa csoda újdonsággal van felszerelve!

Csodafa mert mindenkinek hiányzott egy szép és gyerekbarát játékbolt!

 

A mai nappal megkezdte működést a Csodafa játékbolt Gyöngyösön a Püspöki út 2 szám alatt! Mindenkinek hiányzott már egy olyan játékbolt ahová jószívvel és örömmel várják nem csak a szülőket, hanem a csemetéket is, hisz nálunk míg anyu és apu szétnéz és válogat a minőségi, készségfejlesztő játékokból, addig a csemete elfoglalhatja magát a Csodafa alatt és rajzolhat, autózhat, kreatívkodhat kedvére! Nagy utat tettünk meg, míg eljutottunk addig a pontra, hogy pont ez hiányzik a játékboltokból, hisz nem csak az eladást kell nézni, de azt is, hogy szívesen keressék fel a játékboltot akár családostól is és ne félve, hogy a gyermek hisztizni fog! Próbáltunk olyan termékválasztékot összeszedni ami bébiknek, óvodásoknak, kisiskolásoknak, tiniknek, de még szülöknek is a kedvére tesz! Szeretnénk kiemelni az okos játékainkat amiket az Óvodavilág blogban befogunk mutatni, hogy még jobban megismerjék a szülők és az óvónők egyaránt, illetve játékos legyen velük a tanulás!  Mindezt szem előtt tartva terveztük meg boltunkat és ezeket figyelembe véve! Természetesen a termékeink közül nem tudjuk mi sem kikerülni a TV reklámos termékeket, de úgy gondoljuk a szülők egyre jobban a gondolkodásra játszva tanító termékeket részesítik ma már előnyben!

 

Ebben a Blogban is szeretnénk megköszönni azon kreatív és hozzáértő embereknek a munkáját, akik nagy segítségünkre voltak és munkájukkal kivitelezték és létrehozták a Csodafa játékboltot!

 

Mindenkit szeretettel várunk a 3200 Gyöngyös, Püspöki út 2. szám alatt a Csodafa játékboltban!