Logico Primo feladatkártyák - Keresd meg! Folytasd! Válaszd ki!

VAN
Raktárkészlet:
Logico Primo feladatkártyák - Keresd meg! Folytasd! Válaszd ki!
Logico Primo feladatkártyák - Keresd meg! Folytasd! Válaszd ki!
Logico Primo feladatkártyák - Keresd meg! Folytasd! Válaszd ki!
Logico Primo feladatkártyák - Keresd meg! Folytasd! Válaszd ki!
Logico Primo feladatkártyák - Keresd meg! Folytasd! Válaszd ki!
Logico Primo feladatkártyák - Keresd meg! Folytasd! Válaszd ki!
1 690 Ft

Logico Primo feladatkártyák - Keresd meg! Folytasd! Válaszd ki! egy remek fejlesztőjáték óvodások és kisiskolások számára. A feladatkártyák témája: azonos képek felismerése, logikai sorrend hiányzó elemeinek megkeresése, 6kép logikai és időrendi sorrendbe állítása. 

Részletek

Logico Primo feladatkártyák - Keresd meg! Folytasd! Válaszd ki! a csomag 16db feladatkártyát tartalmaz. A kártyák csak a Logico Primo kerettel együtt használhatóak. A kereten található 6db színes korongok segítségével tudod megadni a helyes megfejtést, így nem kell írni,rajzolni a feladatkártyákra és újra és újra felhasználhatóak maradnak.

Ajánlott 5 éves kortól.

Adatok
Fejlesztési terület
figyelmet, koncentrációt, kombinációs készséget,finom-motorikus mozgást,koordinációt,számok megismerése
Gyártó
Logico
Webáruházunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.
Gyártó
Tessloff Babilon
Cikkszám
3225
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!