Bigjigs építkezés-vasút szett - 116 db

-25%
Nincs raktáron
Bigjigs építkezés-vasút szett - 116 db
46 590 Ft
34 990 Ft

Bigjigs építkezés-vasút szett - 116 db olyan nagy, hogy el sem hiszed!

Részletek

Bigjigs építkezés-vasút szett - 116 db masiniszták előre! Építsük meg együtt ezt a hatalmas sínrendszert még egy daru is segíti a munkánkat! 

 A szett tartalmaz egy működő darut és egyéb építkezési kelléket. Két hajtómű többféle vagont húz maga után az állomások között. Egyedülálló járműveket és elemeket is tartalmaz. 116 darabból áll.
A vonatozás nem csak a fiúk kedvenc időtöltése . Nem mindegy hogyan építik a sínt és melyik elemet hova teszik hiszen ha nem tökéletes az alkotás akkor a vonat nem jut el a cél állomásra. A vasút minden eleme kompatibilis egymással így meg unhatatlan és bármilyen alkotást el lehet készíteni belőle. A kis vonatok, pályák , mozdonyok, vonatszettek minden kiegészítő folyamatosan gyűjthető hozzá . Tökéletes szerepjáték kicsik számára.
 

Adatok
Kategória
Vonatok Vonatkészletek
Nem

Kinek is ajánljuk? Fiúknak vagy lányoknak? Igen! Minden terméknél megtalálja, hogy melyik nemnek ajánljuk a játékainkat, így könnyebben tud választani! Rendelje meg még ma gyermeke kedvenc játékát fiúknak és kislányoknak egyaránt! Rendeljen online óvodavilág játék webáruházból és mi lehetőleg másnapra otthonába szállítjuk!

fiúknak
Korosztály

Óvodavilág ovis játékok webáruházában keresse meg gyermekének a legmegfelelőbb fejlesztő és kreatív játékot akár életkorára tekintettel! Segítünk Önnek, hogy minden terméknél könnyen megtudja nézni, milyen korú gyermeknek ajánljuk! Válogasson gyermeke életkorának megfelelően készségfejlesztő óvodai játékaink közül, és rendeljen még ma!

3-6 Éveseknek
Játékosok száma

Egy játéknál igen fontos, hogy hanyan is játszhatnak vele, ez leginkább a társasjátékoknál szokott kérdés lenni, hisz álltalában első sorban ez érdekni a vásárlókat! Könnyítés képpen az óvodavilág óvodai játék webáruházban a játék termékleírásánál is megtalálja, de a termék paramétereknél is kiírjuk! Válasszon könnyen fejlesztő játékaink közül!

1-2 játékos
Gyártó
Bigjigs
Játékbolt

A webáruházunkban lévő termékeket, megvásárolhatja az óvodavilág ovis játékok webáruházban, valamit a Csodafa Játékboltban! Kérjük, amennyiben szemályesen kívánja a terméket átvenni, kérjük minden esetben várja meg a visszaigazoló e-mailünket! Termékeink magas minőségi elvárásoknak megfelelő, óvodásoknak fejlesztett képesség és készségfejlesztő játékok! Rendeljen online az óvodavilág ovi játék webáruházból! 

Óvodavilág játék webáruház
FONTOS

FONTOS tudnod, hogy webáruházunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.

Webáruházunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.
Rendelés telefonon, gyorsan és egyszerűen

Termékeinket telefonon is megrendelheti, gyorsan és egyszerűen! Hívja az ovodavilag.hu ovis játék webáruház ügyfélszolgálatát a +36706326272-es telefonszámon, és mi felvesszük rendelését!

+3670/6326272
Gyártó
Bigjigs
Cikkszám
090190
Hasonló termékek
Vélemények

Legyen Ön az első, aki véleményt ír!