Az oldal jelenleg ZÁRVA van!
Kérem próbálkozzon újra egy későbbi időpontban.

Bébi taxi

VAN
Raktárkészlet:
Bébi taxi
Kategória
Lábbal hajtósok
Korosztály

Óvodavilág ovis játékok webáruházában keresse meg gyermekének a legmegfelelőbb fejlesztő és kreatív játékot akár életkorára tekintettel! Segítünk Önnek, hogy minden terméknél könnyen megtudja nézni, milyen korú gyermeknek ajánljuk! Válogasson gyermeke életkorának megfelelően készségfejlesztő óvodai játékaink közül, és rendeljen még ma!

1-2 éveseknek
Gyártó
D-Toys
Választható színek
5 950 Ft

Bébi taxi 

Gyermekek kedvenc játéka, melyet akár beltéren akár kültéren könnyedén használhatnak éls még játni is megtanulhat vele a gyermek!

Részletek

Bébi taxi pattanj fel erre a kis színes versenyautóra és már mehet is a játék! Versenyezz egyet kedvenc barátaiddal! Ha a célba te értél elsőként nyomd meg a dudát hogy mindenki hallja Te lettél az első! 

Háromféle változatban szállíthatjuk! 1 éves kortól ajánljuk!Ülj fel rá és már mehet is a verseny a többiekkel ha be értél a célba csak dudálj egyet hogy hallja mindenki hogy te vagy az első . A bébi taxi segít az első lépések megtételében is.

 

Játék mérete:57x23,2x44,5 cm. 

Adatok
Nem

Kinek is ajánljuk? Fiúknak vagy lányoknak? Igen! Minden terméknél megtalálja, hogy melyik nemnek ajánljuk a játékainkat, így könnyebben tud választani! Rendelje meg még ma gyermeke kedvenc játékát fiúknak és kislányoknak egyaránt! Rendeljen online óvodavilág játék webáruházból és mi lehetőleg másnapra otthonába szállítjuk!

lányoknak és fiúknak
Játékbolt

A webáruházunkban lévő termékeket, megvásárolhatja az óvodavilág ovis játékok webáruházban, valamit a Csodafa Játékboltban! Kérjük, amennyiben szemályesen kívánja a terméket átvenni, kérjük minden esetben várja meg a visszaigazoló e-mailünket! Termékeink magas minőségi elvárásoknak megfelelő, óvodásoknak fejlesztett képesség és készségfejlesztő játékok! Rendeljen online az óvodavilág ovi játék webáruházból! 

Óvodavilág játék webáruház
FONTOS

FONTOS tudnod, hogy webáruházunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.

Webáruházunk és boltunk kínálata, árai és akciói eltérhetnek egymástól.
Rendelés telefonon, gyorsan és egyszerűen

Termékeinket telefonon is megrendelheti, gyorsan és egyszerűen! Hívja az ovodavilag.hu ovis játék webáruház ügyfélszolgálatát a +36706326272-es telefonszámon, és mi felvesszük rendelését!

+3670/6326272
Gyártó
D-Toys
Cikkszám
501217
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!